Sezoni 4 – Episodi 3 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 3

14707

Fabrizia shkon në një festë me Mikin, ku takon disa miq të vjetër të tij. Dy të rinj që duan të bashkohen me grupin e Patrizias bëjnë rrëmujë në territorin e një grupi rival, dhe Patrizia detyrohet ta zgjidh situatën.