Sezoni 4 - Episodi 3 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 3

1814

Burgu prezanton rregulla të rrepta që kur Zulema nuk u tregon atyre vendndodhjen e Altagracias, e cila ia ka mbathur. Të burgosurat vendosin që Tere duhet të vrasë Zulemën për këtë gjë. Sandovali zbulon për dobësinë e Zulemës dhe e transferon Fatiman në këtë burg.