Sezoni 4 - Episodi 4 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 4

1843

Goya abuzon me Fatimën. Altagracia rrëmben ish-gruan e Sandovalit për të liruar Zulemën nga burgu, por plani shkon keq. Gruaja e Sandovalit është lënë të mbytet pasi Zulema është arrestuar përsëri. Zulema dërgon para për foshnjën e vogël dhe të sëmurë të Sarajt.