Sezoni 4 - Episodi 7 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 7

1924

Një e burgosur kthehet nga vdekja. Sandovali po përfundon misionin e tij të hakmarrjes. Strategjia e daljes së Soles nga burgu, has një pengesë që do të shembë të gjithë ekuilibrat...