Sezoni 5 – Episodi 1 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 1

9666

Ky është sezoni përfundimtar i Gomorrah. 10 episodet e fundit jane xhiruar midis Napolit, Riga dhe Romës. Seria e parë paraqet Don Gennaro që del nga fortesa dhe gjurmon Levantet e fundit të mbijetuar. Në përballje me Don Aniellon, Gennaro zbulon se Ciro Di Marzio është gjallë.