Sezoni 5 – Episodi 18 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 18


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 18

9419

Pasi zbulon që Nora po bashkëpunon me Thawnin, Barry dhe Nora përdorin mënyra të ndryshme për t'u afruar me vajzën e tyre. Skuadra Flash nuk ka më besim tek Nora kështu që lexon ditarin e saj për të zbuluar se si filloi të bashkëpunojë me armikun më të madh të skuadrës.