Sezoni 5 – Episodi 2 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 2

8181

Gennaro shkon në Rusi për të gjetur Ciron dhe për një takim me një trafikant vendas. Plani i Gennaros nuk realizohet dhe deklarohet luftë mes tyre.