Sezoni 6 – Episodi 1 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 1

12300

Ndërsa Barry dhe Iris përballen me humbjen e vajzës së tyre, skuadra merret me kërcënimin e tyre më të madh - që kërcënon të shkatërrojë të gjithë qytetin. Killer Frost ka një konflikt me vdekjen që do të ndryshojë marrëdhënien e saj me Caitlin. përgjithmonë.