Sezoni 6 – Episodi 4 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 4

9129

Përpjekjet e Barryit për të përgatitur Ciscon për të ardhmen nuk japin rezultat, ndërkohë që Cisco bën gjithçka ta shpëtojë atë; Ramsey Rosso përdor aftësitë e tij të reja vdekjeprurëse për të shpëtuar jetën e tij, ndërkohë që sakrifikon njerëzimin e tij në këtë proces.