Sezoni 7 – Episodi 14 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 14


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 14

2361

Kur Ultravioleti kthehet në qytetin Qendror, Allegra është e vendosur të gjejë kushërirën e saj dhe të ndryshojë zemrën e saj. Joe gjen prova që Kristen Krameri mund të mos jetë policja e mirë që duket se është.