Sezoni 7 – Episodi 17 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 17


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 17

2584

Barry dhe Iris mirëpresin fëmijët e tyre prej së ardhmes, Noran dhe Bartin. Një sekret tronditës kërcënon harmoninë e tyre familjare; lufta kundër Godspeedit intensifikohet dhe kërcënon të shkatërrojë Qytetin Qendror.