Sezoni 7 – Episodi 18 (I FUNDIT) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 18 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 18 (I FUNDIT)

3302

Flashi përballet me një kundërshtar të ri: Zotin e Shpejtësisë teksa merr ndihmë nga dikush që nuk e priste. I nxitur nga ngjarjet e fundit, ai nis të vlerësojë më shumë lidhjen me Irisin, të cilën e kurorëzon sërish në një ceremoni ku i mbledh të gjithë.