Sezoni 7 – Episodi 6 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 6

3728

Cisco dhe Chesteri bëjnë një udhëtim në kohë dhe ngecin në vitin 1988, duke jetuar dhe rijetuar të njëjtën ditë. Çelësi i rikthimit për në shtëpi gjendet tek shtëpia e fëmijërisë së Chesterit, ku ai refuzon të shkojë.