Sgt. Stubby: An American Hero (2018) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sgt. Stubby: An American Hero (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Sgt. Stubby: An American Hero (2018)

13759
 84 min    2018    HD     6.9

Historia e vërtetë e një qeni të humbur që bashkohet me të zotin e tij të ri në fushat e betejës së Luftës së Parë Botërore. Për veprimet e tij të çmuara, rreshteri Stabi njihet ende si qeni më i dekoruar në historinë amerikane.