She Was the Deputy's Wife (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
She Was the Deputy’s Wife (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

She Was the Deputy’s Wife (2021)

2411
 92 min    2021    HD     

Kur një hajdut kapet dhe planifikohet të varet, gruaja e zëvendësit lokal merr një vendim që do t'i ndryshojë përgjithmonë jetën asaj. Mabel është e dashuruar me burrin e arrestuar. A do të qëndrojë besnike ndaj burrit të saj Xhonatanit apo do të ndjekë zemrën e saj?