SK1 (2014) a.k.a L'affaire – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
SK1 (2014) a.k.a L’affaire


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

SK1 (2014) a.k.a L’affaire

2522
 120 min       Full HD     6.6

Historia e vërtetë e Frenk Man, inspektorit të Departamentit të hetimeve kriminale të Francës i cili përballet me çështjen e tij të parë, që ka lidhje me vrasjen e një vajze të re.