Skater Girl (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Skater Girl (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Skater Girl (2021)

3745
 107 min    2021    Full HD     6.6

Kur një adoleshente në Indinë rurale zbulon një pasion për skejtbordin që i ndryshon jetën, ajo përballet me një rrugë të ashpër ndërsa ndjek ëndrrën e saj për të garuar.