Snakehead (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Snakehead (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Snakehead (2021)

4491
 89 min    2021    Full HD     5.2

Një emigrante kineze bëhet pjesë e një rrjeti ndërkombëtar të krimit të kontrabandës së qenieve njerëzore ndërkohë që përpiqet të krijojë një jetë më të mirë për familjen e saj.