Sounds Like Love (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sounds Like Love (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sounds Like Love (2021)

5223
 110 min    2021    HD     5.3

Asistentja e modës, Maka sapo ka marrë jetën në duar pas një ndarje shkatërruese, kur Leo, burri që i theu zemrën kthehet. Duke kërkuar mbështetje nga mikeshat më të mira, Adriana dhe Himeja, të tria do të mësojnë se dashuria mund të jetë e komplikuar.