South of Heaven (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
South of Heaven (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

South of Heaven (2021)

2439
 120 min    2021    Full HD     5.8

Krimineli i dënuar, Xhimi, merr lirim të parakohshëm pasi vuajti 12 vite me akuzë "grabitje me armë". Pas lirimit të tij, ai i betohet Anës, dashurisë së tij të fëmijërisë, e cila po vdes nga kanceri, vitin më të bukur të mbetur të jetës së saj. Për fat të keq, nuk është kaq e thjeshtë.