Spencer (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Spencer (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Spencer (2021)

3225
 117 min    2021    Full HD     7.2

Gjatë pushimeve të Krishtlindjeve me familjen mbretërore në pallatin Sandringham në Norfolk, Angli, Diana Spencer, duke luftuar me problemet e shëndetit mendor, vendos t'i japë fund martesës së saj 10 vjeçare me Princin Charles.