Spirit Untamed (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Spirit Untamed (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Spirit Untamed (2021)

8194
 88 min    2021    HD     5.4

Jeta e Laki Preskot ndryshon përgjithmonë kur ajo largohet nga shtëpia e saj në qytet drejt një fshati të vogël, ku miqësohet me një kalë të egër të quajtur Spirit.