Stoker (2013) +16 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Stoker (2013) +16


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Stoker (2013) +16

25020
 98 min    2013    HD     6.8

Pasi babai i Indisë vdes në një aksident automobilistik, xhaxhai i saj Çarli, i cili ajo nuk ka ditur kurrë që ekzistonte, vjen të jetojë me të dhe mamanë e saj të paqëndrueshme emocionalisht. Menjëherë pas mbërritjes së tij, ajo fillon të dyshojë se ky njeri joshës dhe misterioz ka qëllime të tjera, por në vend që të ndihet e zemëruar ose e frikësuar, kjo vajzë pa shokë sa vjen e magjepset më shumë prej tij.