Stowaway (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Stowaway (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Instagram: Esilla.officiaal

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Stowaway (2021)

4491
 116 min    2021    Full HD     5.6

Një ekuipazh prej tre personash në një mision në Mars përballet me një zgjedhje të pamundur kur një pasagjer i paplanifikuar rrezikon jetën e të gjithëve në bord.