Stuck Apart (2021) a.k.a Azizler – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Stuck Apart (2021) a.k.a Azizler


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Stuck Apart (2021) a.k.a Azizler

7335
 96 min    2021    HD     6.1

Historia e Azizit që vuan nga kriza ekzistenciale në kërkim të rinisë. Ai nuk është i lumtur me punën dhe jetën e tij private që është rrënuar nga motra e tij që jeton prej disa kohësh me familjen e saj në një shtëpi me të.