Superintelligence (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Superintelligence (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Superintelligence (2020)

2662
 106 min    2020    Full HD     5.4

Kur Superinteligjenca e fuqishme (Xhejms Kordën) zgjedh të studiojë personin më mesatar në Tokë "Kerëll Pitërs", fati i botës ndodhet në ekuilibër. Ndërkohë që Inteligjenca Artificiale vendos të skllavërojë, shpëtojë apo shkatërrojë njerëzimin, ngelet në dorën e Kerëllit që të vërtetojë se njerëzimi ia vlen të shpëtohet.