Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)

12211
 116 min    2007    HD     7.4

Todd I akuzuar padrejtësisht për krime qe si ka kryer, do te arrestohet. Por kur del nga burgu ai do të shnderrohet në një njeri krejt tjeter.