Sweethearts (2019) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sweethearts (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sweethearts (2019)

4515
 107 min    2019    HD     5.8

Të detyruara së bashku nga fati dhe një grabitje diamantesh e ekzekutuar keq, kriminelja profesioniste Mel dhe pengu i saj Franziska, janë në një garë me kohën. Shpejt, të ndjekura nga një detektive e pamëshirshëme dhe bota e pangopur e Berlinit, çiftit të mospërputhur nuk u mbetet gjë tjetër veçse të punojnë së bashku.