Sylvie's Love (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sylvie’s Love (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sylvie’s Love (2020)

3998
 114 min    2020    HD     6.7

Silvi përjeton një romancë verore me një saksofonist të punësuar në dyqanin e babait të saj në Harlem. Ajo që fillimisht ngjan me një ndjenjë të zjarrtë mes të rinjsh, vite më pas, në një takim të mëvonshëm, do të vërtetojë se është shumë më tepër se kaq...