Tatanka (2011) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Tatanka (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Tatanka (2011)

4449
 100 min    2011    HD     6.2

Dy miq fëmijërie ndjekin fate të ndryshme: njëri i bashkohet camorra-s dhe bëhet mafioz i respektuar, kurse tjetri lë botën e krimit për t'iu përkushtuar tërësisht boksit.