The Accountant (2016) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Accountant (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


The Accountant (2016)

23958
 128 min    2016    HD     7.5

Teksa një llogaritar merr një punë nga një klient i ri, një agjent i Thesarit fillon të hetojë mbi numrin e të vdekurve që rritet.