The Alpines (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Alpines (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Alpines (2021)

2499
 93 min    2021    Full HD     6.0

Një thriller psikologjik që flet për shtatë miq që bashkohen për një fundjavë pas disa vitesh me shumë pak ose aspak kontakt. Ata janë ftohur, kanë vazhduar me jetën e tyre. Por sekretet e së kaluarës janë kthyer për t'i përndjekur, këtë herë me një kërcënim shumë real, gati për t’u ekspozuar në çdo moment.