The Ash Lad: In the Hall of the Mountain King (2017) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Ash Lad: In the Hall of the Mountain King (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Ash Lad: In the Hall of the Mountain King (2017)

8017
 104 min    2017    HD     6.2

Espen "djalë hiri", një fermer i thjeshtë, niset bashkë me vëllezërit e tij në udhëtim për të shpëtuar princeshën nga mbreti i malit, që të fitojë shpërblimin për të rindërtuar fermën e familjes.