The Boss's Daughter (2015) a.k.a La fille du patron – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Boss’s Daughter (2015) a.k.a La fille du patron


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Boss’s Daughter (2015) a.k.a La fille du patron

7071
 98 min    2015    HD     5.5

Vital është një përgjegjës pune 40 vjeçar në një fabrikë tekstili. Ai bie në dashuri me vajzën e shefit të tij kur ajo e zgjedh atë për një studim ergonomik, por marrëdhënia e tyre tërheq tërbimin dhe mosmiratimin e të gjithëve.