The Cured (2017) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Cured (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Cured (2017)

2417
 95 min    2017    Full HD     5.6

Një sëmundje që i kthen njerëzit në zombi është shëruar. Zombit, dikur të infektuar, diskriminohen nga shoqëria dhe familjet e tyre, gjë që shkakton lindjen e problemeve sociale. Kjo çon në ndërhyrjen e ushtrisë dhe të qeverisë.