The Deep House (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Deep House (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Deep House (2021)

5104
 85 min    2021    Full HD     5.5

Një çift i ri dhe modern që shkojnë në Francë për të eksploruar një shtëpi nënujore dhe për të shpërndarë zbulimet e tyre në rrjetet sociale, i nënshtrohen një ndryshimi serioz të planeve kur ata hyjnë në brendësi të një shtëpie të çuditshme të vendosur në fund të një liqeni dhe prania e tyre zgjon një shpirt të errët ​​që përndjek shtëpinë.