The Dissident (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Dissident (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Dissident (2020)

6746
 119 min    2020    HD     8.1

Kur gazetari i Uashington Post Jamal Khashoggi, zhduket në Stamboll, e fejuara e tij dhe disidentët në të gjithë botën zbulojnë të dhëna për një vrasje dhe ekspozojnë një tentativë globale për të mbuluar te vërtetën.