The Factory (2018) a.k.a. Zavod – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Factory (2018) a.k.a. Zavod


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Factory (2018) a.k.a. Zavod

2567
 109 min    2018    Full HD     6.8

Një fabrikë vjen drejt mbylljes dhe për këtë arsye, një grup punëtorësh vendosin të organizohen kundra pronarit.