The Forgotten Battle (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Forgotten Battle (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Forgotten Battle (2020)

3237
 124 min    2020    Full HD     7.4

Gjatë Betejës vendimtare të Luftës së Dytë Botërore në Scheldt, jetët e një piloti, një ushtari nazist dhe një rekruti të Rezistencës antinaziste kryqëzohen tragjikisht.