The Guardian (2006) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Guardian (2006)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


The Guardian (2006)

13343
 139 min    2006    HD     6.9

Ben Randall një veteran i Rojeve Bregdetare që ka bërë shpëtime të panumërta në det, gjatë një misioni shpëtimi tek një anije peshkimi ku vdes i gjithë ekuipazhi i saj, humbet dhe shoku i tij më i mirë, Kerlin.