The Heist of the Century (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Heist of the Century (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Heist of the Century (2020)

6917
 114 min    2020    HD     7.2

Në vitin 2006, një grup hajdutësh kryen atë që konsiderohet si një nga vjedhjet më të famshme dhe më të zgjuara të bankave në historinë e Argjentinës. Se si ata plaçkitën bankën Rio, është po aq befasuese sa ajo që ndodhi më pas. Kjo është historia e tyre.