The Hero (2017) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Hero (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Hero (2017)

2683
 96 min    2017    HD     6.5

Li Hajden është një aktor veteran i filmave Western, i cili pak para vlerësimit dhe nderimit me çmim për vitet më të mira të karrierës së tij të bujshme, mëson se ka një prognozë përfundimtare të kancerit të pankreasit, të cilën e mban të fshehtë për një kohë të gjatë. Udhëtimi i tij kalon përmes dashurisë e mbështetjes nga miqtë, admiruesit dhe e dashura e re, famës dhe përballjes me gabimet e së shkuarës.