The Kissing Booth (2018) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Kissing Booth (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


The Kissing Booth (2018)

38219
 105 min    2018    HD     6.5

Një nxënëse gjimnazi detyrohet të përballet me pëlqimin e saj të fshehtë në kabinën e puthjeve. Gjërat nuk shkojnë ashtu siç do të donte ajo, pasi në mes është shoku i saj i ngushtë, i cili gjithashtu është edhe vëllai i pëlqimit të saj.