The Lost Strait (2018) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Lost Strait (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Lost Strait (2018)

4534
 93 min    2018    HD     6.5

Rezistenca e batalionit Ammar në ngushticën Abughoraib në ditët e fundit të luftës Iran-Irak.