The Manor (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Manor (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


The Manor (2021)

1995
 81 min    2021    Full HD     5.3

Pasi pëson një goditje të lehtë, Judith Albright zhvendoset pa dëshirën e saj në një azil pleqsh, ku ajo bindet se një forcë e mbinatyrshme po vret rezidentët. Në mënyrë që të shpëtojë asaj i duhet t'i bindë të gjithë përreth se ajo nuk e ka vendin aty.