The Power of the Dog (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Power of the Dog (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


The Power of the Dog (2021)

2993
 126 min    2021    HDRip     6.5

Fermeri karizmatik Fill Burbank ngjall frikë tek ata përreth tij. Kur vëllai i tij sjell në shtëpi një grua të re dhe djalin e saj, Filli i torturon ata derisa e gjen veten të ekspozuar ndaj mundësisë së dashurisë.