The Shamer's Daughter 2: The Serpent Gift (2019) a.k.a Skammerens datter II: Slangens gave – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Shamer’s Daughter 2: The Serpent Gift (2019) a.k.a Skammerens datter II: Slangens gave


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Shamer’s Daughter 2: The Serpent Gift (2019) a.k.a Skammerens datter II: Slangens gave

3575
 103 min    2019    Full HD     5.5

Ndërkohë që Drakan po planifikon të pushtojë Malësinë, Dina takon një njeri misterioz, i cili është babai i saj. Ajo pranon të udhëtojë me të për të shpëtuar familjen e saj.