The Shamer's Daughter (2015) aka Skammerens datter – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Shamer’s Daughter (2015) aka Skammerens datter


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Shamer’s Daughter (2015) aka Skammerens datter

3836
 96 min    2015    Full HD     6.0

Familja mbretërore Dunark është vrarë dhe trashëgimtari gjendet me një thikë me gjak në duar. Duke qenë se magjistarja nuk mund ta bindë trashëgimtarin për t'u rrëfyer, vjen vajza e saj, e cila, gjithashtu, mund t'i bëjë njerëzit të pranojnë veprimet e tyre të turpshme.