The Swarm (2020) a.k.a La nuée – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Swarm (2020) a.k.a La nuée


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Swarm (2020) a.k.a La nuée

2800
 101 min    2020    HD     5.3

Biznesi i një nëne beqare në një fermë karkalecash nuk po shkon aq mirë. Ajo zbuloi rastësisht se gjaku i bën ata të lulëzojnë dhe bën çmos për të fshehur sekretin e saj.