The Thing (1982) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Thing (1982)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


The Thing (1982)

16191
 109 minuta    1982    HD     8.2

Në një faqe kërkimi në antarktidë,zbulimi i një anieje aliene,sjell në një përplasje studentin Kate Lloyd dhe shkencëtarin Dr. Sander Halvorson…